JARNÍ KONCERT – vystoupení pěveckého sboru CANZONETTA s hosty dne 7.4.2018 od 17:00 hodin

Autor: Dvořák Milan  |  Kategorie: Aktuality

V sobotu dne 7.4.2018 od 17,00 hodin vás zvu na Obecní úřad v Hamru na Jezeře, kde v sále budovy úřadu vystoupí Komorní smíšený pěvecký sbor CANZONETTA zpívá pod vedením sbormistra Radomíra Starého. Součástí bude i vystoupení hostů Pěvecký sbor při MŠ a ZŠ Stráž pod Ralskem LENTILKY a také vzácní hosté Martina Vítková a pana Petr Křesťan v pořadu novém jarním pořadu „Kontrasty“.

Komorní smíšený pěvecký sbor Canzonetta zpívá pod vedením sbormistra Radomíra Starého již od roku 1992 a ve městě Osečná působí jako dobrovolné sdružení pěvců pod záštitou pěveckého sdružení CHORUS. Původní obsazení se v průběhu let a s narůstající náročností repertoáru mnohokrát obměnilo, ale jak už to bývá, jádro odolalo a obalilo se kvalitní slupkou stejně postižených milovníků zpěvu v dobré partě. V takové, která ráda zazpívá na zahradě sousedům při svatbě, přivítá do života nové občánky, nebo se s některými rozloučí před jejich poslední cestou.

Vstupné na vystoupení bude pro všechny DOBROVOLNÉ a výtěžek bude odeslán na provoz Hospice sv. Zdislavy.