MDŽ – 4. března 2017 – oslava Mezinárodního dne žen na obecním úřadu

Autor: Dvořák Milan  |  Kategorie: Aktuality

Milé naše ženy, matky, babičky a slečny,
přijměte tímto srdečné pozvání na již tradiční oslavu Mezinárodního dne žen, které se bude konat v sobotu dne 4. března 2017 se zahájením od 19,00 hodin ve výstavním sále na Obecním úřadu v Hamru na Jezeře.

Letošním překvapením pro všechny bude vystoupení Komorního smíšeného pěveckého sboru Canzonetta, pod vedením sbormistra Radomíra Starého.

K tanci i k poslechu nám letos bude opět hrát hudba DUO ALEX s úžasnou zpěvačkou Nicol. Všem našim ženám bude při vstupu předána kytička jako, poděkování za obětavou činnost a práci kolem nás (mužů) i našich dětí.  Dále pro Vás bude  připraveno občerstvení a večeře s lahvinkou dobrého vína.

HESLO VEČERA: …“poslední odcházející zhasíná vánoční strom na náměstí“… 🙂

Místenky si MUSÍTE prosím objednat PŘEDEM z důvodu omezené kapacity sálu nejpozději do 28.2.2017 přímo na obecním úřadu v Hamru na Jezeře nebo telefonicky na tel: 487 851 822 u paní Kováčové.
Místní ženy i s jejich životními partnery mají vstup ZDARMA – trvale nebydlící v obci hradí vstupné 100,- Kč (i zde je nutná případná rezervace předem z důvodu omezeného počtu míst, ale může se stát, že se k nám bohužel nevejdete, neboť přednost mají samozřejmě místní).