Svoz nebezpečného a objemného odpadu 8.4.2017 – sběrový den

Autor: Dvořák Milan  |  Kategorie: Aktuality

sběr odpaduVážení občané, v sobotu dne 8.4.2017 v naší obci proběhne tzv. „Jarní sběrový den“, kdy bude proveden mobilní svoz nebezpečného a objemného odpadu – ZDE INFORMAČNÍ LETÁK  s podrobným návodem a s uvedenými svozovými místy.
Tento svozový systém platí pouze pro občany s trvalým pobytem v obci Hamr na Jezeře, Břevniště a Útěchovice. Ostatní občané, ubytovatelé, drobní podnikatelé likvidují odpad dle platného zákona o odpadech po dohodě s pracovníky firmy COMPAQ CZ s.r.o. za úplatu v jiném termínu.

Doplňuji, že elektroodpad lze stále vozit na sběrný dvůr do Stráže pod Ralskem ZDARMA.

POZOR…!!!…kdo naveze odpad a složí jej předem na uvedená místa – tomu bude udělena pokuta za založení černé skládky – MÍSTA BUDOU ELEKTRONICKY a mnou osobně MONITOROVÁNA…!!!