Turistika, cykloturistika, rybaření


RYBAŘENÍ – Nabízíme možnost rybaření na Vámi zakoupené povolenky k rybolovu dle platných pokynů a ceníku.  POKYNY k rybolovu a ceny.

UBYTOVÁNÍ – Poskytujeme ubytování v krásném klidném prostředí lesního autokempu dle přiloženého ceníku.

– Dále je možné se u nás nově ubytovat ve zrekonstruované Chatové osadě ANDĚL, která se                                        nachází přímo na břehu Hamerského jezera a má i svou vlastní písečnou pláž a sportoviště s hřistěm pro nejmenší.
Ubytování zde je možné ve 2, 3, 4 i 5-ti lůžkových chatách se společnou kuchyňkou, společenskou                                     místností s TV a samozřejmě sociálním zařízením (220,-Kč/lůžko/noc) a také v dobovém
dřevěném srubu s vlastní kuchyní i sociálním zařízením (300,-Kč/lůžko/noc). Tel.: 720 039 114; 487 851 822.

TURISTIKA – Obec Hamr na Jezeře je členem „Mikroregionu Podralsko“ a zde jsme nechali zpracovat podrobné popisy turistických a cykloturistických tras.

Do Hamru na Jezeře se dostanete z Liberce nebo z České Lípy pohodlně i se svým jízdním kolem „Cyklobusem“ a nebo můžete takto cestovat i z Hamru na Jezeře na Liberec nebo do České Lípy. Blížší informace na http://www.mucl.cz/mestska-autobusova-doprava/turisticke-autobusy/cyklobus_hamr_na_jezere.html

V roce 2011 v provozu nová IN-LINE stezka pro bruslaře a cykostezka v Hamru na Jezeře zcela nové vybavení pláže Hamerského jezera.

no images were found