Stravování v obci


V obci Hamr na Jezeře se nabízejí široké možnosti stravování. Přímo v Autokempu Hamr na Jezeře se nachází Kiosek u Pupana, kde naleznete čerstvé pečivo a základní sortiment občerstvení a dalšího potřebného zboží pro Váš pobyt v našem kempu. Veškerá další stravovací zařízení a také poštu naleznete při své cestě z kempu do centra obce, které je od Autokempu vzdáleno asi 300 metrů příjemnou cestou lesem nebo po břehu jezera.

Nejblíže při cestě z našeho kempu stojí prodejní stánek Pekárna ŠUMAVA s veškerým pečivem, sladkými koláčky a dalšími snídaňovými dobrotami. Hned vedle je resaturace KAHAN s možností stravování a občerstvení. Dále v obci nalezenete prodejnu potravin vedle které je restaurace CUKRÁRNA se svou domácí kuchyní. Naproti prodejně se nachází hotel PACIFIK s restaurací a barem. Směrem k hrázi jezera stojí restaurace NA HRÁZI s výhledem na Hamerské jezero. Za jezerem na zalesněném vršku stojí restaurace HUTNÍK, pod kterou s v lese nachází příjemné posezení mezi stromy v občerstvení ČTYŘLÍSTEK. Na hlavní pláži se nacházejí další kiosky s možností kvalitního občerstvení. 

Dále v obci přímo na náměstí stojí nově zrekonstruovaná budova, kde v přízemí naleznete posezení v nádherné nové CUKRÁRNĚ s vynikající zmrzlinou a příjemnou obsluhou.