Zájezd do Prahy do divadla BRODWAY na muzikál Mýdlový princ

Autor: Dvořák Milan  |  Kategorie: Aktuality

mýdlový princNaše obec vypraví dne 1. dubna 2017 od Obecního úřadu v Hamru na Jezeře v 11,00 hodin 20-ti místný autobus do Prahy do divadla BRADWAY na slavný český muzikál s písničkami Václava Neckáře „Mýdlový princ“.

Začátek představení Mýdlový princ je ve 14,00 hodin a po skončení bude možné se projít jarní Prahou s předpokládaným odjezdem v cca 19,00 hodin z Prahy.

Vstupenku na jméno v hodnotě 300Kč (vstupenka je nepřenosná na jinou osobu) je možné objednat na tel. číslo 602 143 637 u paní místostarostky Jany Horákové do 28.2.2017. Doplatek do plné ceny vstupného a dopravu tam i zpět hradí obec Hamr na Jezeře. Na podzim se plánuje další zájezd s podobnou tématikou.

Tato uvedená cena se týká pouze osob s trvalým bydlištěm v naší obci a je možné získat takto max. 2 vstupenky na jednu rodinu. Pokud by došlo k převedení vstupenky na jinou osobu, bez předchozí dohody a nebo se vystoupení na takto zakoupenou vstupenku zúčastnila osoba bez trvalého bydliště v naší obci, hradí tato osoba 1.000,- Kč na místě.

http://www.mydlovy-princ.cz/obsazeni/