FICHTLMAZEC Břevniště 2011

autor: | 12. května 2011

FOTOGALERIE ZE ZÁVODU ODKAZ ZDE …

V sobotu dne 21.5.2011 bude v obci Břevniště na pastvinách odstartován první letošní závod všech „Fichtlů“, a tzv. „Pincků“ speciálně upravených i továrních klasiků. Veškeré podrobné informace k závodu a podrobná pravidla naleznete na webových stránkách ZDE. Fichtlamzec není závod, ale setkání lidí, kterým v krvi koluje krev strojů značky JAWA 50. Kromě lásky k těmto strojům, je také spojuje recese a společná účast na této netradiční akci, kde si poměří své síly jak fyzické, tak i odolnost svých krásných strojů. Touto cestou předem děkuji organizačnímu týmu lidí, kteří se točí kolem letošního ročníku serálu závodů FICHTLMAZEC 2011 pořádaného v také naší obci, zvláště Janě Sovové, které do těchto výkonem slabých strojů vnáší silnou vůli :-).