Hamr na Jezeře má stále výbornou kvalitu vody ke koupání a zve vás na dovolenou

autor: | 4. července 2012

     Hamerské jezero má od začátku letošní sezóny stále výbornou vodu ke koupání a tato se potvrdila i po posledním rozboru ze dne 3.7.2012.  Z tohoto důvodu si může dovolit i právě vysílanou rozhlasovou reklamu na rádiu HEY. Koupaliště s pláží u Hamerského jezera má v letošním roce mimo kvalitní vody ke koupání jednu horkou novinku jakou je „pláž pro majitelé pejsků“. Tito mají u našeho jezera oddělenou svou část ke koupání i se svými mazlíčky. K tomuto kroku bylo přistoupeno z důvodu zamezení koupání mimo hlavní pláž, neboť za ostatní části břehů jezera nenese obec odpovědnost za znečištění odpadky a zvláště střepy od lahví, které sem naházejí „nezodpovědní lidé“. V letošním roce od jara bylo již zjištěno několik závažných případů a není v silách obce během hlavní sezóny obsáhnout úklid kolem celého jezera. Obec – jako majitel a provozovatel koupaliště Hamerské jezero garantuje o sezóně bezpečné podmínky ke koupání pouze na hlavní pláži a na tomto vymezeném prostoru. Pro letošní rok máme mimo obrovské vzduchové trampolíny a lanového parku na pláži také připraven AQUAZORBING a elektrické terénní čtyřkolky pro nejmenší děti ve věku od 3 let.
Dětské hřiště se rozšířilo a další herní prvky včetně KORÁBU s klouzačkami a nabízíme nově vstup do celého areálu „VZDUCHOVÉ TRAMPOLÍNY – dětský svět“ za 90,- Kč na celý den včetně vstupného na pláž. K dispozici jsou samozřejmě i naše pramice pro 5 osob a nově i vodní šlapadla. 
Vstupné na pláž činí letos: dítě do 12 měsíců zdarma; dítě do 15 let za 20,-Kč a dospělá osoba 30,-Kč na celý den s možností návratu na pláž po celý den. Pejsek to má na celý den za 30,- Kč a naleznete zde i koš na exkrementy. 
Naše domácí děti do 15 let mají vstup na pláž zcela ZDARMA a dospělí domorodci platí pouze 20,-Kč na celý den.

Obec Hamr na Jezeře přeje všem návštěvníkům krásnou „DOVOLENOU S ANDĚLEM“ 🙂 s krásným počasím, které zde u nás zatím vládne a přívalové deště se nám naštěstí vyhýbají (rychle zaklepávám na hlavu)...