Mikulášská besídka pro naše děti

autor: | 5. prosince 2011

     V neděli dne 4.12.2011 od 14,00 hodin byla pro naše děti uspořádána mikulášská besídka, na kterou samozřejmě dorazili páni čerti i se svým vedoucím panem „Petrem“ Mikulášem. Začátek besídky se mírně protáhl, neboť nás mírně zklamala kabelová ozvučovací technika, ale nakonec vše úspěšně začalo diskotékou pro nejmenší, doplněnou různými soutěžemi o sladké ceny. Po příchodu čertovské družiny nastalo rozdávání dárků a různě ze všech koutů se ozývaly sliby … „já už budu opravdu hodný…“ atp. Vše ale zakončily opět veselé taneční a pěvecké soutěže pro všechny zúčastněné děti i rodiče. Čertovským klukům ze sopouchu „Lembi“ patří obdiv za jejich kreativitu a originální tváře a pan „Petr“ Mikuláš sklidil obdiv za unikátní brýle, nádherně zlacenou berlu a skutečně zlaté „kožené“ vysoké lýtkové botky.