Druhé DIVADELNÍ představení v Hamru na Jezeře 25.11.2017 od 10,00 hodin

autor: | 5. listopadu 2017

Historicky druhé divadelní vystoupení v naší obce Hamr na Jezeře můžete shlédnout v sobotu dne 25.11.2017 od 10,00 hodin na sále obecního úřadu, který se v sobotu promění na divadelní jeviště i hlediště, včetně opony a osvětlovací techniky.

Představení „Pohádka o hloupém čertovi“ nám zahraje divadelní společnost Vojan z Českého Dubu.

Pohádka O hloupém čertovi vypráví o cestě loupežníka, čarodějnice a čerta na Zem. Jejich úkol je přinést zpět do pekla čarovný čertův chlup a hloupou Máňu, která bydlí v chaloupce s Vašíkem. Pro všechny tři se tento úkol zdá velice jednoduchý, ale jak už to v pohádkách bývá, vše se zamotá úplně jinak, než by člověk čekal. Najednou běhají v chaloupce dvě Máni, dva Vašíkové, ze střechy padá koza atd.  Přijďte se kulturně pobavit – vstupné je DOBROVOLNÉ.