Rekreační středisko Hamr na Jezeře zabodovalo v anketě „Kemp roku 2011“

autor: | 30. září 2011

Do konce prázdnin probíhala anketa KEMP ROKU 2011, a to na portálech iDNES.cz, Dokempu.cz a Rekreačni-strediska.cz. Celkem bylo hodnoceno 1585 českých a slovenských rekreačních areálů.
Autokemp Hamr na Jezeře v této anketě získal nádherné 22. místo v rámci hodnocení České i Slovenské republiky a  rámci celého Libereckého kraje se umístil náš autokemp na krásném  2. místě za celkově nejlepším kempem v Sedmihorkách, s nimž se ovšem nemůžeme rovnat. Až daleko za námi skončili letos všechny kempy u Máchova jezera :-). Nejen, že jsme v letošním roce obhájili kvalitu služeb v obci a již třetí rok jsme v TOP 25 nejlepších kempů, ale v celkovém hodnocení za rok 2011 jsme si dokonce o nějaké místo polepšili. Konečné výsledky ankety „Kemp roku 2011naleznete ZDE.

Tisková zpráva z oblasti cestovního ruchu vydaná společností FT Online – skupina portálů pro rekreaci, ubytování a volný čas ZDE.

       Musíme si zde uvědomit, že obec provozuje kvalitní rekreační služby jak v oblasti ubytování v autokempu tak i v oblasti aktivní rekreace a sportu v prostorech pláže Hamerského jezera. V letošním roce byly tyto služby spojené a provozované poprvé v historii obce Hamr na Jezeře a snad i díky této poskytnuté kvalitě služeb a společnými silami na pláži i v autokempu bylo dosaženo rekordního zisku za celou dobu provozování Autokempu Hamr na Jezeře,  kdy byla hrubým obratem překročena částka 1.mil. korun českých. Zvláště oceňován všemi návštěvníky byl pravidelný úklid a čistota prostor nejen celé pláže a všech věřejných prostranství obce ale i kvalitní nové vybavení, které bylo na pláži v letošním roce vybudováno a dále bylo velice kladně hodnoceno i rozšíření a rekonstrukce dámské části sociálního zařízení v autokempu. 

      Obec Hamr na Jezeře děkuje všem svým zaměstnancům, kteří se podíleli na rozvoji rekreačních služeb v naší obci za jejich pomoc v letní rekreační sezóně roku 2011, a dále všem brigádníkům z řad místních občanů, kteří vypomáhali na pláži Hamerského jezera. Letošní letní rekreační sezóna byla od samého počátku poněkud nestandartní průběhem počasí, které panovalo po celé léto a dále byla postižena uzavřením mostu v Břevništi, ke kterému došlo bohužel právě v době, kdy k nám na sklonku léta přišlo konečně tzv. „Babí léto“.