Rozloučení s letní rekreační sezónou 2021 v Autokempu

autor: | 20. srpna 2021

     Někteří z nás si oddychnou, až letní sezona skončí…, zcela určitě těmito slovy nemáme teď na mysli roční období. Myslíme především na ty, kteří se od rána do večera starají o spokojenost rekreantů, (i nás „domácích“), pro něž je léto symbolem „práce a výdělku“ a všech domácích trvale bydlících, kteří snášeli zvýšený provoz automobilů a pohyb rekreantů po naší obci, což někdy mohlo přinést i problémy.

    Zanedlouho se ale vše vrátí do normálu, ubude nejenom rekreantů, ale i „kolečkářů“. Osiříme, a zima bude opět dlouhá… Než však zalezeme do svých doupat, chceme Vás ještě pozvat pro velký úspěch, na skoro již tradiční společenskou akci – ROZLUČKA S LETNÍ SEZONOU ANEB HAMR V DUŠI aneb „Dopijeme sudy U Pupana“.
Uskuteční se v sobotu 3. 9. 2021 na hřišti u autokempu. Začátek plánujeme na 16:00 hodinu a věřte, že program bude bohatý a pestrý, z kterého si každý to své jistě vyberete.