Turistika, cykloturistika, rybaření

RYBAŘENÍ – Nabízíme možnost rybaření na Hamerského jezeře, na povolenky k rybolovu zakoupené na Obecním úřadu v Hamru na Jezeře, dle vydaných pokynů a ceníku. Info. na tel. 487 851 822.
Sezóna rybaření pro rok 2023 bude zahájena od 1.4.2023.

UBYTOVÁNÍ – Poskytujeme ubytování v krásném klidném prostředí lesního autokempu, kde je uvedený i aktuální ceník.

Dále je možné se u nás nově ubytovat ve zrekonstruované (zde odkaz) Chatové osadě ANDĚL, která se nachází přímo na břehu Hamerského jezera a má i svou vlastní písečnou pláž a sportoviště s hřištěm pro nejmenší.
Ubytování zde je možné ve 2, 3, 4 i 5-ti lůžkových chatách se společnou kuchyňkou, společenskou místností s TV a samozřejmě sociálním zařízením a také v dobovém dřevěném srubu s vlastní kuchyní i sociálním zařízením – pakování v oploceném areálu v ceně ubytování dle CENÍKU.
Tel.: 720 039 114; 487 851 822.

Další možnosti ubytování v obci Hamr na Jezeře naleznete na webových stránkách poskytovatelů ubytování:
Chata Tereza
Apartmány Hamr

TURISTIKA – Obec Hamr na Jezeře je členem „Mikroregionu Podralsko“ a zde jsme nechali zpracovat podrobné popisy turistických a cykloturistických tras.

Do Hamru na Jezeře se dostanete z Liberce nebo z České Lípy pohodlně i se svým jízdním kolem „Cyklobusem“ a nebo můžete takto cestovat i z Hamru na Jezeře na Liberec nebo do České Lípy. Blížší informace na http://www.mucl.cz/mestska-autobusova-doprava/turisticke-autobusy/cyklobus_hamr_na_jezere.html

V roce 2011 v provozu nová IN-LINE stezka pro bruslaře a cykostezka a v Hamru na Jezeře na pláži Hamerského jezera umístěna nová skluzavky pro děti.

Nebyly nalezeny žádné obrázky